„Bez makijażu” Krystyny Fatygi

 

bez makijazu -okladkaRedakcja –  Zuzanna Przeworska

Projekt okładki – Beata Życka

Wydanie I, Piła 2014

ISBN 978-87-60245-52-1

Format A-5, str. 96

Cena 25 zł

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BEZ MAKIJAŻU

 

To piękna i mądra książka poetycka , która właśnie ukazała się drukiem nakładem Wydawnictwa Media Zet – „Bez makijażu”  Krystyny Fatygi.

Krystyna Fatyga, związana  z Dyskusyjnym Klubem Książki „Dialog” przy Regionalnym Centrum Kultury  – Fabryka Emocji w Pile, to p0etka o ciekawej osobowości.

Jej wiersze refleksyjno – liryczne mówią prawdę o człowieku w różnych aspektach życia, czasem jest to wstrząsająca prawda. Poetka nie upiększa świata swymi słowami, ale odsłania go takim, jakim on jest w rzeczywistości – bez makijażu, a to jest znacznie trudniejsze i wymaga pewnej odwagi, także odwagi twórczej.  Dla poetki Krystyny Fatygi nie ma tematów tabu.

Jej wiersze ujmują nie tylko interesującym przesłaniem, ale też lapidarnością obrazu, zaskakującymi pointami, urzekają szczerością wyznania poetyckiego. Są obrazowe, prawdziwe, spotykają się z żywym przyjęciem odbiorców.

Polecam tę intrygująca poezję. Z pewnością będzie to interesująca lektura, która na długo zapadnie w pamięci.

Poezję w „Bez makijażu” dopełniają piękne i jakże celne w swej oryginalności ilustracje autorstwa Beaty Życkiej, która jest także autorką ilustracji na okładce tomiku.

Tomik „Bez makijażu” Krystyny Fatygi można kupić w sieci księgarń „MJL” Lus w Pile, w tym w Domu Książki przy ul. 14 Lutego, w księgarni w IBI, w księgarni na Targowisku Miejskim. Można go także kupić – zamówić u wydawcy:

Wydawnictwo  Media Zet, ul. Salezjańska 11/8, tel. 67 / 213 24 92, e-mail: mediazet@wp.pl.

Książka ma 96 stron. Kosztuje 25 zł (w tym 5 % VAT).

Zapraszamy!!!